Обстеження та соціальний супровід сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

Дата: 05.07.2021 15:06

Братським центром соціальних служб селищної ради здійснено виїзди в населені пункти територіальної громади: смт Братське, с.Іванівка, с.Зелений Яр, с.Озеринівка, с.Кудрявське, с.Надеждівка, с.Антоново, с.Новоолександрівка, с.Висока Гора, с.Петропавлівка, с.Шевченко, с.Микільське. Відвідано 38 сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах, в яких виховуються 94 дитини.

В ході здійснення рейду, було проведено обстеження умов перебування, вивчено проблемні питання, надано відповідні консультації, інформування, забезпечено соціальну профілактику та соціальний супровід. Також надано психологічну та юридичну допомогу з питань влаштування до закладів освіти, організації лікування та оздоровлення, щодо вирішення житлово-побутових проблем, у тому числі поліпшення житлово-побутових умов, налагодження зв’язків з членами родини та громадою, сприяння в оформлені документів, зокрема, для призначення соціальних виплат.

Директор центру                             Ліна Гризоглаз