4 липня – ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 03.07.2021 16:52

Напередодні, Неля Собко провела зустріч з колективом Братського відділення поліції та привітала поліцейських з їх професійним святом.

Братський селищний голова подякувала за службу громаді та суспільству. Щодня, стоючи на варті прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує, ви сумлінно виконуєте свій обов'язок.

Поступово і впевнено, не словом, а ділом ви втілюєте основний принцип діяльності правоохоронних органів – служити та захищати.

Приємно відзначити, що у повсякденній роботі ви демонструєте високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку.

Сердечно бажаємо вам успіхів у професійній діяльності, нових досягнень і звершень в ім’я миру і процвітання нашої України. Хай у ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.