Дата: 01.07.2021 15:14

Братська селищна рада оголошує конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою на конкурентних засадах .

Строк подання конкурсної документації: до 07 липня 2021 року включно.

Поштова адреса за якою подаються документи: вул. Миру, 131 смт. Братське, Братського району, Миколаївської області, 55401, приймальна.

Місце проведення: вул. Миру, 131 смт. Братське, Братського району, Миколаївської області, 55401. каб. селищного голови.

Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: вул. Миру, 131 смт. Братське, Братського району, Миколаївської області, 55401,

Інформація про результати конкурсу буде розміщена на офіційному веб-сайті (http://bratska.gromada.org.ua/) Братської селищної ради.

1.Умови відбору виконавця земельних торгів:

– виконавець забезпечує виготовлення документації із землеустрою земельної ділянки.

– під час відбору виконавця враховуються пропозиції кожного з претендентів за критеріями: вартість виготовлення документації із землеустрою та термін виконання згаданих робіт;

1. Вимоги до документації, що подається на відбір виконавця земельних торгів:

Документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На відбір виконавця робіт із землеустрою на конкурентних засадах» із зазначенням об’єкта.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з  пропозицією щодо вартості виготовлення документації із землеустрою та терміну виконання таких робіт.

Усі сторінки документів, що надаються претендентом у складі його пропозиції  повинні бути засвідчені посадовими особами претендента відповідно до компетенції та з дотриманням норм чинного законодавства України в сфері оформлювання документів. Документи мають бути без поправок, дописок тощо.

1. Перелік підтвердних документів, які подаються на відбір виконавців:

– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;

– інформація про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;

– наявність у складі учасника за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою та які зареєстровані в Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників відповідно до Закону України «Про землеустрій»;

В запечатаному конверті подається пропозиція про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях).

БРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БРАТСЬКОГО РАЙОНУ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від   23 червня     2021 року             Братське                                            №33

дев’ятої сесії

восьмого скликання

Про надання дозволу на складання проектів

землеустрою щодо відведення земельних ділянок

із зміною цільового призначення для продажу

права оренди на земельних торгах за рахунок

земель комунальної власності

Відповідно до, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12,83,122,124,127,134-139 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі» селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу прав оренди на земельних торгах за рахунок земель комунальної власності із зміною цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і будівництва та обслуговування будівель торгівлі (перелік ділянок додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з  питань  господарської діяльності, підприємництва, земельних відносин, екології,  АПК  та соціального розвитку села.

Селищний  голова                                                         Неля СОБКО

до рішення селищної ради

від   23 червня     2021 року №33

Перелік земельних ділянок комунальної власності права на які буде виставлено на земельні торги