22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна

Дата: 23.06.2021 16:45

У цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі брані, кого нацисти замучили в концентраційних таборах. Ми вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Велику Перемогу.

22 червня 2021 р. до меморіалів, обелісків та пам’ятних знаків нашої громади покладено квіти. Селищний голова Неля Собко, заступник селищного голови Наталя Беньковська, представники установ, організацій, молодь територіальної громади долучились до цієї акції.

Учнями Братської гімназії, Братського та Новокостянтинівського ЗЗСО створено та поширено в соціальних мережах відеоролики, присвячені цій пам’ятній даті.

Територіальним центром соціального обслуговування населення Братської селищної ради підготовлено та надано продовольчі набори М.І.Волонтирцю, Є.М.Фільовському, І.Г.Кубальському та ще 12 громадянам – учасникам бойових дій.