Засідання організаційного комітету з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України та Дня молоді

Дата: 23.06.2021 13:44

22.06.2021 р. Братським селищним головою Нелею Собко проведено засідання організаційного комітету з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України та Дня молоді.

Членами оргкомітету визначено основні локації, де 27.06.2021 р. відбуватимуться святкові заходи.

Біля приміщення бібліотеки для дітей та юнацтва буде влаштовано фото-зону та виставку «25 років основному закону Держави». Відбудеться розважально-ігрова програма для дітей та молоді. Початок о 12.00.

В приміщенні Будинку культури пройде фестиваль дитячої творчості «Сонячні Краплинки». Заявки на участь в якому подали представники усіх старостинських округів громади. Святкову програму підготовлено Будинком творчості школярів та юнацтва. В перерві між конкурсами заплановано виступи юних каратистів. Початок о 10.00.

О 18.00 біля Будинку культури, в рамках мистецької акції «Україна – це МИ!», відбудуться урочисті заходи та концертна програма з нагоди свята.

Завершить святкове дійство запальна дискотека.