Засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Братської селищної ради

Дата: 19.06.2021 09:09

17 червня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Братської селищної ради, яке провела селищний голова Неля Собко.

На засіданні комісії розглянуто 2  питання, які потребували негайного розгляду.

Розглянуто ухвалу Братського районного суду від 01.06.2021 року про надання висновку органу опіки та піклування Братської селищної ради щодо доцільності (недоцільності) надання висновку про позбавлення батьківських прав батька двох малолітніх дітей.

Членами комісії розглянуто документи наданні заявницею щодо участі батька у вихованні, навчанні та матеріальному забезпечені дітей. З метою об’єктивного винесення рішення заслухано 2-х дітей, які досягли 14-річного віку та могли висловити свою думку щодо розглянутого питання. Прийнято відповідні рішення та підготовлено  висновок, який надано до Братського районного суду.

По другому питанню порядку денного заслухано інформацію директора Братського центру соціальних служб щодо доцільності взяття під соціальний супровід 2-х сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Доповідачем визначено напрямки роботи по виходу сімей із складних життєвих обставинах.

Селищним головою Н.О.Собко зауважено, що захист прав дітей є першочерговим завданням роботи Братської селищної ради та надано доручення суб’єктам соціальної роботи щодо визначення напрямків роботи по покращенню умов проживання зазначених дітей, недопущення фактів неналежного виконання батьками своїх обов’язків.