Проходження програми для кривдників

Дата: 17.06.2021 11:08

Братським центром соціальних служб Братської селищної ради Братського району Миколаївської області розпочато роботу відповідно Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» з направлених на виконання матеріалів Братського районного суду щодо проходження програми для кривдників.

Виконання програми для кривдників забезпечила практичний психолог Людмила Бакуменко, яка пройшла відповідне навчання та має сертифікат.

Програма для кривдників проводиться на основі результатів оцінки ризиків та спрямована на зміну насильницької поведінки кривдника, формування у нього нової неагресивної психологічної моделі поведінки у приватних стосунках, відповідального ставлення до своїх вчинків та їх наслідків.

Директор  центру                                                                      Ліна Гризоглаз