Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новокостянтинівського закладу загальної середньої освіти

Дата: 17.06.2021 10:53

16 червня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новокостянтинівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Братської селищної ради Братського району Миколаївської області.

До Конкурсу були допущені Бачина Т.І., Тищенко В.Д. та Швидка С.П. Конкурсний відбір здійснювався за трьома етапами: перевірка знань законодавства у сфері освіти, перевірка професійних компетентностей, публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу освіти.

17 червня 2021 року,  відповідно до п. 25 Положення про конкурс  на посаду керівника закладу освіти Братської селищної ради, що належать до комунальної форми власності, визначено переможця Конкурсу. За результатами випробувань перемогу здобула Швидка Світлана Петрівна.

Протокол засідання конкурсної комісії