Сходи громадян – власників худоби

Дата: 10.06.2021 09:22

09 червня 2021 р. Братським селищним головою Нелею Собко проведено схід жителів смт Братське – власників худоби.

На зібранні були присутні начальник відділу земельних та екологічних питань, економіки та АПК Братської селищної ради Дмитро Нікітін, головний спеціаліст відділу Володимир Добровольський та члени територіальної громади – власники худоби.

На сході громадян було обговорено питання обрання відповідального за використання громадського пасовиська, визначення та затвердження розміру річної сплати за користування громадським пасовищем на одну голову великої рогатої худоби.

Неля Собко довела до відома громадян, що селищною радою розроблено та затверджено документацію із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення громадського пасовища, яке створено для спільного використання на добровільних засадах земельних ділянок загального користування для випасання худоби. Необхідно визначити кількісний і персональний склад користувачів громадських пасовищ та щорічно проводити його уточнення. Для ефективної роботи необхідно вибрати відповідального за організацію використання громадського пасовиська та збору коштів за його використання.

Селищним головою запропоновано присутнім громадянами визначитись з кандидатурою відповідальної особи. Членами громади для виконання функцій відповідального було висунуто та обрано Катерину Чумачок.

Дмитро Нікітін запропонував зібранню визначитись з терміном та сумою плати за користування громадським пасовищем.

Рішенням зборів громадян встановлено розмір плати – 200 гривень на рік з кожної голови ВРХ та граничний термін внесення платні – до 1 вересня щороку.