Засідання комісії по надходженням

Дата: 09.06.2021 16:50

Братським селищним головою Нелею Собко проведено засідання комісії по надходженням Братської селищної ради.

На засідання запрошено представників Новокостянтинівського та Сергіївського старостинських округів, які здійснюють обробіток земельних паїв, не подали декларацію про доходи за результатами 2020 року та не сплатили податок на доходи фізичних осіб. На засідання з’явилось 11 громадян, в обробітку яких знаходиться 32 паї. З кожним з них було проведено роз’яснювальну роботу, результатом якої стало надання згоди щодо подання декларацій про доходи та встановлено термін сплати податку до вересня місяця поточного року.

Наступного тижня заплановано виїзд робочої групи до Новокостянтинівського та Сергіївського старостинських округів Братської громади з метою відпрацювання неплатників податків.

Звертаємо увагу громадян, які ведуть господарську діяльність, на необхідності своєчасно сплачувати податки. Адже своєчасне надходження їх до бюджету громади дає змогу не тільки утримувати, а й розвивати об’єкти інфраструктури та соціальної сфери громади.