Засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення Дня молоді, Дня Конституції України

Дата: 09.06.2021 16:46

Під головуванням заступника голови Братської селищної ради Наталі Беньковської відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення Дня молоді, Дня Конституції України та інших державних свят протягом червня поточного року.

Членами комітету визначено дати проведення урочистостей:

18 червня – День медичного працівника;

19 червня – День фермера;

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни;

23 червня – День державної служби;

27-28 червня – День молоді, День Конституції України.

Також визначено порядок проведення заходів, відповідальних виконавців. Розглянуто подання від керівників установ, організацій територіальної громади стосовно нагородження жителів селищної ради з нагоди державних свят та пам’ятних подій.

Основні святкові заходи відбудуться 27 червня та розпочнуться біля знаку «Я люблю Братське». В цей день на дитячому майданчику біля Будинку культури відбудеться фестиваль дитячої творчості «Сонячні Краплинки». Заплановано проведення фотовиставки «25 років основному закону держави».

Відбудуться урочисті заходи в Будинку культури та молодіжна дискотека на площі перед вказаним закладом.

Також в селах громади Крива Пустош, Миколаївка, Петропавлівка, Новоолександрівка, Сергіївка, Кам’януватка, Шевченко, Микільське відбудуться спортивні змагання, розважально-ігрові програми, турніри з шахів, шашок, тенісу, більярду, конкурси кмітливих та винахідливих, святкові концерти та дискотеки. Також будуть створено відеоролики з нагоди зазначених дат.