Засідання комісії ТЕБ та НС при Братській селищній раді

Дата: 09.06.2021 14:33

09.06.2021 р. в Братській селищній раді під головуванням Нелі Собко відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, на якому розглянуто питання щодо недопущення отруєння бджіл під час застосування засобів захисту рослин.

Напередодні до Братської селищної ради надійшла скарга від жителів села Сергіївка стосовно недотримання меж санітарно-захисної зони під час обробітку полів, що може призвести до отруєння бджіл на пасіках, розташованих в даному населеному пункті.

На засідання комісії було запрошено власники пасік та прилеглих земельних ділянок. Членами комісії надано роз'яснення та відповідні рекомендації з піднятого питання.

В ході розгляду звернення сторони дійшли згоди стосовно використання засобів захисту рослин, конфлікт врегульовано.