Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів селищної ради

Дата: 07.06.2021 15:19

Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів селищної ради, підприємств, установ та організацій, розташованих на території селищної ради.

Неля Собко – провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів селищної ради, підприємств, установ та організацій, розташованих на території селищної ради.

Заслухано звіти керівників про проведену роботу за минулий тиждень. За результатами доповідей, селищним головою надано відповідні доручення щодо підготовки та проведення чергової сесії Братської селищної ради, проведення засідань виконавчого комітету, організаційних комітетів стосовно підготовки заходів до відзначення Дня фермера, Дня молоді, 25-ї річниці Конституції України, 30-ї річниці Дня Незалежності України. Проведення працівниками служби у справах дітей Братської селищної ради та центру соціальних служб селищної ради, відповідно до затвердженого графіка, рейдових перевірок сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Звернула увагу керівників структурних підрозділів селищної ради на вжитті заходів щодо висвітлення діяльності підпорядкованих їм органів на офіційному сайті селищної ради.