Засідання оргкомітету по відзначенню Дня фермера

Дата: 07.06.2021 11:34

Під головуванням заступника голови Братської селищної ради Наталі Беньковської відбулося засідання організаційного комітету по відзначенню 19 червня Дня фермера.

Участь у засіданні взяли директор Братської централізованої бібліотечної системи Світлана Недашківська, головний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Людмила Мініна, головний спеціаліст відділу земельних та екологічних питань, економіки та АПК селищної ради Володимир Добровольський, директор КП «Братський ринок» Тетяна Височанська, директор Братського Будинку культури Володимир Дулєбський.

Членами оргкомітету визначено перелік заходів, створення відеороликів про фермерські господарства громади, підготовки музичних вітань, привітальних листівок. Також, визначено перелік кандидатів для нагородження грамотами та відзнаками Миколаївської обласної ради.