Міжнародний день захисту дітей - свято маленьких громадян нашої країни

Дата: 07.06.2021 10:42

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

В цей святковий день   будинок  культури  гостинно відкрив двері для  дітей Братської громади. Щасливих малюків чекав сюрприз від вихованців Будинку творчості школярів та юнацтва – театралізована  ігрова концертна програма «СТРИБОК У ЛІТО».  Щирі вітання  з  початком літа  подарували дітям заступник  голови Братської селищної ради – Наталя Беньковська   та директор Будинку творчості школярів та юнацтва – Лариса Васильєва.

Щедрими оплесками  глядачі вітали сузір’я переможців он-лайн конкурсів:   Нарбута Вадима, Римаренка Святослава,  Павленко Таїсію, Ісраєлян  Руслану, Бакуменко Марину, Петрушкову Руслану,  Данілова Максима.  Запальні танці,  жартівливі  конкурси,  чудова вистава «Муха Цокотуха» та дзвінкі  пісні  підіймали настрій  всім учасникам свята. По завершенню театралізованого дійства, дітей пригостили солодощами.

Продовження заходів відбувалося на стадіоні «Юність» де проходили змагання футбольних  команд дитячих юнацьких спортивних шкіл з  селищ Арбузинка та Братське, «Сокіл» міста Вознесенськ та «Олімп» міста Южноукраїнська.

Відкриття змагання розпочалося вітанням гостей вихованцями Братської ДЮСШ, а саме  врученням оберегів, виготовлених своїми руками та художніми номерами, які підготували учні дитячої школи мистецтв. На свято були також запрошені спортсмени клубу з бойових мистецтв «Хвіст Дракона».  Юних спортсменів привітали голова Братської селищної ради Неля Собко, депутат Вознесенської районної ради Олександр Бачин  та вручили їм грамоти і солодкі подарунки.

Самим результативним моментом свята стали змагання з футболу. Спортсмени демонстрували сильний командний дух, азарт під час насиченої гри.

У запеклій боротьбі перемогу здобула команда Братської дитячої юнацької спортивної школи. Друге місце посіла команда «Олімп» міста Южноукраїнськ,  третє – «Сокіл» міста Вознесенськ, а четверте – Арбузинська  ДЮСШ.

Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, вашим батькам, тренерам,  бабусям і дідусям, миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки.