Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня захисту дітей

Дата: 21.05.2021 12:25

21 травня 2021 року відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня захисту дітей, Дня молоді, 25-ї річниці Конституції України, Дня Державного Прапора України та 30- ї річниці незалежності України в Миколаївській області.

В засіданні взяли участь керівництво селищної ради, керівники структурних підрозділів, старостинських округів селищної ради, працівники будинку культури, централізованої бібліотечної системи та БТШЮ.

В ході проведення засідання обговорювалися питання проведення заходів на День захисту дітей, День молоді, 25-ї річниці Конституції України, День Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України.

Прийняті відповідні рішення.