Засідання комісії захисту прав дітей

Дата: 12.02.2021 15:41

11 лютого  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини  Братської селищної ради  під головуванням заступника селищного голови Наталі  Беньковської.

У засіданні комісії взяли участь представники служби у справах дітей, відділу соціальних служб територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), відділу соціального  захисту, відділення поліції №1 Вознесенського районного управління поліції ГУНП у Миколаївській області, Братського центру первино-медико санітарної допомоги,  відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради.

На розгляд комісії винесено три питання, зокрема: виконання батьками батьківських обов’язків по відношенню до дітей, поліпшення матеріального стану багатодітної сім’ї та надання висновку про доцільність повернення дитини до біологічної сім’ї з КНП «Миколаївський обласний будинок дитини». В ході засідання заслухано батьків  та прийнято відповідні рішення.