День енергетика

Дата: 22.12.2020 08:43

22 грудня - ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА, святом мужніх людей, які віддають всю свою енергію, сили, знання та вміння заради благородної справи – дарувати світло і тепло кожній оселі нашого краю, забезпечувати стабільне функціонування всіх галузей регіону.

Саме це робить професію енергетика однією з найбільш необхідних та шанованих. Сумлінна і самовіддана праця, помножена на високий професіоналізм енергетиків стали символами Вашої професії.

Щиро бажаю працівникам Братської філії АТ «Миколаївобленерго», працівникам відділу обслуговування споживачів Братського району ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія», ФОП «Добрінов С.П.», всім професіоналам у сфері ененгетикиміцного здоров’я, щастя, добробуту, процвітання, щедрих професійних та життєвих успіхів і нехай завжди вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

З повагою,

селищний голова   Неля СОБКО.