Про реєстрацію обраних депутатів Братської селищної ради Вознесенської району
Перші вибори депутатів Братської селищної ради 25 жовтня 2020року
Братська селищна територіальна виборча комісія
Вознесенського району Миколаївської області
ПОСТАНОВА
смт.Братське
« 14 » год. «30 » хв.
«13 » листопада 2020 року №21
Про реєстрацію обраних депутатів
Братської селищної ради Вознесенської району
На виконання вимог частини першої статті 89 Закону України « Про місцеві вибори» , пунктами 1.3 статті 283 Виборчого кодексу України Братська селищна територіальна виборча комісія зареєструвала від визнаних обраними, на підставі Протоколу Братської селищної територіальної виборчої комісії від 02 листопада 2020року про результати голосування з виборів депутатів Братської селищної ради 22 заяви, про реєстрацію депутатами Братської селищної ради.
Керуючись статтями 25 і 89 Закону України « Про місцеві вибори» Братська селищна територіальна виборча комісія постановляє :
- Зареєструвати депутатами Братської селищної ради
Багатомандатний виборчий округ №1
1 |
ЗАКОМІРНА НАТАЛЯ МИКОЛАЇВНА |
2 |
ЗАТИШНЯК АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ |
3 |
ВИСОЧИН ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ |
4 |
МОСКОВЩУК ЛЮБОВ ГЕОРГІЇВНА |
Багатомандатний виборчий округ №2
5 |
ПІДБОРСЬКИЙ РОМАН ГРИГОРОВИЧ |
6 |
АГАРКОВА СВІТЛАНА ГРИГОРІВНА |
7 |
ГЕРАСИМЕНКО КОСТЯНТИН ГЕННАДІЙОВИЧ |
Багатомандатний виборчий округ №3
8 |
ПАЛАДІЙ ІГОР ВІКТОРОВИЧ |
9 |
ШТОГРІН ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА |
10 |
РЯБОВА ТЕТЯНА ПЕТРІВНА |
11 |
МАЛІЦЬКИЙ ІЛЛЯ ІВАНОВИЧ |
Багатомандатний виборчий округ №4
12 |
ЦИМБАЛ КАТЕРИНА ВАСИЛІВНА |
13 |
ДАРІЄНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ |
14 |
ДАВИДОВИЧ АЛЬОНА ЛЕОНТІЇВНА |
Багатомандатний виборчий округ №5
15 |
ГУБАНОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ |
16 |
АЛЯБ'ЄВА ОЛЕНА СТАНІСЛАВІВНА |
17 |
ОВЧАРЕНКО ВІКТОР ВІТАЛІЙОВИЧ |
Багатомандатний виборчий округ №6
18 |
ОРДИНСЬКИЙ ЛЕОНІД БОРИСОВИЧ |
19 |
ГЕВОРГЯН ГУРГЕН ВРЕЖІ |
Багатомандатний виборчий округ №7
20 |
ШЕВЧЕНКО РОМАН ІВАНОВИЧ |
21 |
ЛІСІНА ЛАРИСА ВІКТОРІВНА |
22 |
МИСЛИЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ |
2. Рішення про реєстрацію депутатів Братської селищної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії та веб – сайті Братської селищної ради не пізніше 16 листопада 2020.
Голова Братської СТВК ______________ Манжула М.П.
Секретар Братської СТВК ____________ Маналакова Т.І.