Робота із сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах

Дата: 06.05.2023 11:06

Фахівцем із соціальної роботи Братського центру соціальних служб Світланою Силенко, начальником служби у справах дітей Іриною Афанасьєвою, інспектором з ювенальної превенції відділення поліції №1 Вознесенського РУП ГУНП у Миколаївській області Галиною Говшою 04 травня 2023 року відвідали сім’ю, яка перебуває в складних життєвих обставинах.

В ході обстеження виявлено, що батьки перебувають в стані алкогольного сп’яніння, діти бездоглядні, брудні та хворі. В результаті чого матір з дітьми було направлено до КНП «Братської лікарні» для обстеження дітей в сімейного лікаря та призначення їм лікування. З матір’ю проведено профілактичну бесіду щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання в будинку, вчасного лікування дітей. Так як існує загроза вилучення дітей із сім’ї, матері рекомендовано пройти курс лікування від алкогольної залежності.

За результатами проведеної перевірки інспектором ювенальної превенції на матір складено протокол про адміністративне правопорушення передбаченого ч.1 ст. 184 КУпАП.