Неля Собко провела виїзний прийом громадян в селі Іванівка

Дата: 06.05.2023 10:39

04 травня 2023 року Братським селищним головою Нелею СОБКО проведено особистий виїзний прийом громадян в селі Іванівка Шевченківського старостинського округу.

В проведенні особистого прийому громадян та розгляді їхніх звернень взяли участь начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Наталія Коваль, староста Шевченківського старостинського округу Майя Вовненко та інспектор Шевченківського старостинського округу Микола Дарієнко.

Під час проведення прийому до селищного голови звернулось 25 громадян.

Тематика, піднятих у зверненнях питань, була різноманітною та най більш нагальні стосувались:

- організації навчального процесу у Іванівській гімназії з дошкільним підрозділом;

- надання відомостей щодо оренди ставка в селі Микільське;

- можливості проведення риболовлі на ставку.

Головою селищної ради надано відповідні роз’яснення та рекомендації щодо вирішення порушених під час проведення прийому питань та взято на контроль їх вирішення.

В Братській селищній раді поновлено практику проведення виїзних прийомів громадян. З метою вивчення нагальних питань та налагодження прямого спілкування з жителями громади, такі робочі поїздки та особисті прийоми громадян і надалі будуть проводитися керівництвом селищної ради.