Проводиться реалізація проєкту ЮНІСЕФ «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни»

Дата: 18.04.2023 16:11

Співпраця заради дітей – це найважливіше партнерство, яке змінює світ навколо, робить наше суспільство більш людяним та інтегрованим у світовій спільноті. Проводиться робота з реалізації проєкту ЮНІСЕФ «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни», основною метою якого є надання в період військової агресії росії підтримки у забезпеченні захисту та базових потреб дітей, влаштованих у сімейні форми виховання, дітей, залишених без батьківського піклування.

Вищезазначений проєкт реалізується Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» у співпраці з Національною соціальною сервісною службою України та регіональними підрозділами з питань соціального захисту населення та захисту прав дитини. Тому Братським центром соціальних служб надані заявки до Миколаївського обласного центру соціальних служб на забезпечення дитячих будинків сімейного типу у Братській та Новомар’ївській територіальних громадах автономними джерелами електроенергії і опалення. В квітні 2023 року дитячі будинки сімейного типу Данілових Наталії Федорівни та Миколи Володимировича, Морозових Наталії Олександрівни та Олександра Григоровича отримали нові електрогенератори.