Візит голови Вознесенської районної ради Спартака Гукасяна до Братської громади

Дата: 21.03.2023 16:26

21 березня 2023 року Братську громаду з робочим візитом відвідав голова Вознесенської районної ради Спартак Гукасян. В рамках візиту у Братській селищній раді проведено нараду з питань особливостей роботи сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств під час дії військового стану.

Також у нараді взяли участь Братський селищний голова Неля Собко, голова громадської організації промисловців, роботодавців та підприємців Вознесенського району Валерій Буньдюк, керівники провідних фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств громади.

Учасниками наради було розглянуто та обговорено низку важливих питань щодо укладання угод та виконання мобілізаційних завдань для підприємств сільськогосподарської галузі, розміру закупівельних цін на сільгосппродукцію, захисту лісосмуг та притягнення до відповідальності осіб, що займаються їх незаконною вирубкою.