В Братській селищній раді відбулися урочисті заходи зі вшанування пам’яті великого українця – Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2023 09:52

9 березня Україна щорічно відзначає день народження одного з найкращих своїх синів, який став пророком не тільки для українського народу, символом вікової боротьби за волю та незалежність – Тараса Шевченка. Сьогодні в Братській селищній раді відбулися урочисті заходи, участь в яких взяли працівники апарату, установ, організацій та просто небайдужі жителі нашої громади.

З привітальним словом до учасників заходу звернулась селищний голова Неля Собко. У своїй промові вона відзначила наскільки постать Шевченка є важливою для кожного українця, особливо в ці важкі часи. З його словами на вустах українські воїни ідуть у бій, звільняючи рідну землю, метр за метром, село за селом, від ворожої нечисті.

І нехай слова Тараса Шевченка стануть пророчими, а Україна переможе:

«І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі»

Урочиста програма була підготовлена працівниками Братського Будинку культури. Перед учасниками зібрання виступили Мирослава Антонова та вокальний колектив «Срібні Роси».

Захід завершився покладанням квітів до погруддя поета.