Конкурс на грантову програму «Культура. Регіони» - можливості для громад

Дата: 01.03.2023 14:18

Асоціація міст України разом з Українським культурним фондом розпочала конкурс на грантову програму «Культура. Регіони» на 2023 рік.

Програма спрямована на сприяння міжкультурному діалогу представників різних етносів України, популяризацію історії та культури корінних народів Криму, Приазов'я та Причорномор'я України, посилення культурної привабливості регіонів шляхом стимулювання місцевого культурного розвитку громад в тому числі і в регіонах постраждалих від російської агресії.

Пріоритети: мистецька виставка (офлайн чи онлайн), експозиція/реекспозиція, екскурсія/віртуальна екскурсія, культурно-пізнавальний маршрут, арт-об'єкт, мурали/графіті, вистава, креативний простір/експериментальна лабораторія, 3D-модель, мультимедійна голограма, цифровий архів/каталог/колекція

мінімальна сума — 300 000 грн.

максимальна сума — 1 000 000 грн.

Заступник селищного голови Наталя Беньковська ознайомила представників бібліотечної спільноти та музейної справи з проектами, які можна втілити у нашій громаді. Розглянули із начальником відділу освіти Наталією Коваль питання підготовки заходів в підтримку ЗСУ, організації виставки «Краса врятує світ», яка розпочне свою роботу через два тижні. Обговорено пропозиції,визначено основні напрямки по створенню,та виклад в онлайн-контенті.