Спільне засідання постійних комісій Братської селищної ради

Дата: 19.12.2022 14:54

16 грудня 2022 року відбулося спільне засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді спорту, дитинства, охорони здоров'я, соціального захисту населення, депутатської діяльності, етики, законності та гласності та постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та економічної реформи Братської селищної ради.

На розгляд учасників засідання було винесено слідуючі проєкти рішень:

- щодо звіту селищного голови про роботу Братської селищної Вознесенського району Миколаївської області за 2022 рік;

- про хід виконання програми соціально-економічного розвитку Братської селищної ради на 2021-2023 роки за 2022 рік;

- про бюджет Братської селищної територіальної громади на 2023 рік;

- щодо затвердження плану формування спроможної освітньої мережі Братської громади;

- про передачу об’єктів нерухомого майна комунальної власності Братської селищної ради;

- щодо затвердження плану роботи Братської селищної ради на 2023 рік;

- про внесення змін до регламенту Братської селищної ради.

З вказаних питань заслухано доповіді Братського селищного голови Нелі Собко, заступника голови Братської селищної ради Наталі Беньковської, начальника фінансового відділу Ніли Мирненко, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталії Коваль, керуючого справами, секретар виконкому селищної ради Дмитра Козиревича, секретар селищної ради Світлани Агаркової.

Під час розгляду кожного питання в обговоренні проєктів рішень активну участь брали депутати селищної ради, вносили свої корективи та пропозиції. Найбільш детально та глибоко було розглянуто питання затвердження плану формування спроможної освітньої мережі Братської громади. Активну участь, крім присутніх депутатів та представників відділу освіти, в його розгляді взяли керівники закладів загальної середньої освіти селища Братське, сіл Кам’януватка, Крива Пустош.

За результатами розгляду проєктів рішень чергової сесії селищної ради депутатами прийнято рішення щодо винесення їх на розгляд двадцятої чергової сесії Братської селищної ради восьмого скликання.