Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Братській селищній раді

Дата: 18.10.2021 16:48
Кількість переглядів: 1978

Заступник голови селищної ради Наталя БЕНЬКОВСЬКА провела засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Братській селищній раді.

На розгляд членів комісії було винесено питання щодо встановлення «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Миколаївської області та про заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2021 року №954.

Наталя БЕНЬКОВСЬКА   довела до членів комісії протокол засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації, згідно якого в Миколаївській області встановлюється «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Представники відповідних служб – головний лікар комунального некомерційного підприємства «Братський центр первинної медико-санітарної допомоги» Братської селищної ради Миколаївської області Ольга КУЗІНА, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Братської селищної ради Наталія КОВАЛЬ, заступник начальника Єланецького міжрайонного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Микола КУЗЬМЕНКО, начальник відділення поліції №1 Вознесенського районного управління поліції в Миколаївській області Олександр МАРЧЕНКО доповіли про санітарно-епідемічну ситуацію, яка склалася на території громади та заходи, спрямовані на недопущення розповсюдження спалахів захворюваності на  COVID-19.

Заслухавши та обговоривши інформацію членами комісії, врахувавши рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відповідно до якого на території Миколаївської області встановлений «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, прийнято рішення забезпечити неухильне виконання протиепідемічних вимог на території Братської територіальної громади відповідно до встановленого рівня епідемічної небезпеки. Відповідним службам здійснювати постійний контроль за дотриманням вказаних заходів.