Інформаційно-просвітницька акція "Торгівля людьми-соціальна проблема сучасності"

Дата: 30.07.2021 13:35

З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми та з метою підвищення обізнаності всіх верств населення, щодо торгівлі людьми відділом соціального захисту Братської селищної ради  спільно з Братською центральною бібліотекою було  проведено інформаційно-просвітницьку акцію "Торгівля людьми-соціальна проблема сучасності".

Метою акції було підвищення рівня обізнаності  громадян щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких понять, як «торгівля людьми» та «експлуатація».

Кожен відвідувач акції мав можливість  отримати поради щодо того, як подбати про себе та безпеку своїх рідних.  Спеціалістами відділу соціального захисту серед населення було проведено  інформаційно-роз'яснювальну роботу, розповсюджено листівки та буклети.

А також кожному завітавшому до відділу соціального захисту за отриманням різних соціальних послуг було запропоновано взяти участь в інтерактивному, навчальному онлайн-квесті з безпечного працевлаштування, який спрямований на розвиток критичного мислення у реальних життєвих ситуаціях. У ході квесту користувачі навчалися розпізнавати ризиковані пропозиції, що можуть у подальшому призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та відпрацьовували  навички безпечного працевлаштування.

Всіх бажаючих також запрошуємо пройти цей цікавий та корисний квест https://quest.stoptrafficking.org/start.