Неля СОБКО:"Пишемо Стратегію розвитку громади разом!"

Дата: 05.07.2021 10:50

2 липня відбулося засідання робочої групи з питань написання Стратегії розвитку громади за результатами першого року діяльності

З вітальним словом до учасників зібрання звернулася селищний голова Неля СОБКО, яка акцентувала увагу на необхідності написання такого документу, бо це сьогодні одна із передумов та можливість брати участь в грантових проектах, подавати заявки до благодійних фондів донорів, що підтримують децентралізацію в Україні.

До складу групи згідно методології написання та основних змін до законів ввійшла 41 особа. Це представники структурних підрозділів, самостійних управлінь, представники громадських організацій, активісти, старости громад.

Презентувала пакет документів для написання Стратегії розвитку заступник селищного голови Наталя БЕНЬКОВСЬКА. Було затверджено основні напрямки методології написання, визначено стратегічні завдання та оперативні цілі, погоджено анкету - опитувальник для населення, зроблено розподіл на чотири групи, визначено керівників за напрямками. Визначено членів робочої групи та поставлено конкретні завдання по написанню Стратегії.

Наступне засідання відбудеться в серпні на основі матеріалів зібраних групами.