Виставка в Братському музеї імені М.М.Радкевича "Земля Братщини відкриває свої таємниці"

Дата: 25.06.2021 13:07

25 червня в Братському музеї імені М.М.Радкевича відбулася презентація виставки експонатів 11-18 століття, присвячена Дню Конституції. Експонати виставки знайдені на території Братського району пошуковцем – любителем Василем Качановим.

На відкриття виставки завітали люди,які цікавляться давньою історією свого краю, представники влади, яким не байдуже майбутнє нашої громади.

Василь Вікторович детально розповів присутнім про кожен  експонат виставки, про плани на майбутнє.

Заступник голови Братської селищної ради Н.О.Беньковська подякувала Василю Качанову за пророблену пошукову роботу, виразила побажання на майбутнє і привітала з наступаючими державними святами.

Представник від молоді Братського Наталя Бугаєвська висловила гарні слова подяки і подарувала подарунок .

Василь Качанов подарував Братському музею частину експонатів. А Артур Шмаленко розповів про свої речі, які йому подарували.